Available courses

Edukacja informatyczna 1
Elżbieta Łagoda

Edukacja informatyczna 1

Prowadząca: Elżbieta Łagoda

Język angielski 1
Anastazja Gancarz

Język angielski 1

Prowadząca: Anastazja Gancarz

Edukacja informatyczna 2
Elżbieta Łagoda

Edukacja informatyczna 2

Prowadząca: Elżbieta Łagoda

Język angielski 2
Beata Jabłońska

Język angielski 2

Prowadząca: Beata Jabłońska

Edukacja informatyczna 3
Tomasz Trojnacki

Edukacja informatyczna 3

Prowadzący: Tomasz Trojnacki

Język angielski 3
Anastazja Gancarz

Język angielski 3

Prowadząca: Anastazja Gancarz

Historia 4
Małgorzata Urbańczyk

Historia 4

Prowadząca: Małgorzata Urbańczyk

Informatyka 4
Elżbieta Łagoda

Informatyka 4

Prowadzący: Elżbieta Łagoda



Informatyka 4
Tomasz Trojnacki

Informatyka 4

Prowadzący: Tomasz Trojnacki

Język angielski 4
Ryszard Gaweł

Język angielski 4

Prowadzący: Ryszard Gaweł


Język angielski 4
Agnieszka Maciąg

Język angielski 4

Prowadzący: Agnieszka Maciąg

Język polski 4
Magdalena Czwałga

Język polski 4

Prowadząca: Magdalena Czwałga

Język polski 4

Język polski 4

Prowadzący : Halina Guściora

Matematyka 4
Andrzej Stec

Matematyka 4

Prowadzący: Andrzej Stec

Matematyka 4
Alicja Serafin

Matematyka 4

Prowadząca: Alicja Serafin

Plastyka 4
Alina Stec

Plastyka 4

Prowadząca: Alina Stec

Przyroda 4
Alina Stec

Przyroda 4

Prowadząca: Alina Stec

Technika 4
Andrzej Stec

Technika 4

Prowadzący: Andrzej Stec

Technika 4
Marek Wilk

Technika 4

Prowadzący: Marek Wilk

Zajęcia z wychowawcą 4

Zajęcia z wychowawcą 4

Prowadząca: Halina Guściora

Biologia 5
Barbara Zygmunt

Biologia 5

Prowadząca: Barbara Zygmunt

Historia 5
Małgorzata Urbańczyk

Historia 5

Prowadząca: Małgorzata Urbańczyk

Informatyka 5
Tomasz Trojnacki

Informatyka 5

Prowadzący: Tomasz Trojnacki

Język angielski 5
Ryszard Gaweł

Język angielski 5

Prowadzący: Ryszard Gaweł

Język angielski 5
Agnieszka Maciąg

Język angielski 5

Prowadzący: Agnieszka Maciąg

Język angielski 5
Beata Jabłońska

Język angielski 5

Prowadząca: Beata Jabłońska

Język polski 5
Magdalena Czwałga

Język polski 5

Prowadząca: Magdalena Czwałga


Matematyka 5
Marek Wilk

Matematyka 5

Prowadzący: Marek Wilk

Plastyka 5
Alina Stec

Plastyka 5

Prowadząca: Alina Stec

Technika 5
Andrzej Stec

Technika 5

Prowadzący: Andrzej Stec

Wychowanie fizyczne 5

Wychowanie fizyczne 5

Prowadzący: Grzegorz Mokrzycki

Wychowanie fizyczne 5
Jacek Tyczka

Wychowanie fizyczne 5

Prowadzący: Jacek Tyczka

Wychowanie fizyczne 5
Piotr Jóźwik

Wychowanie fizyczne 5

Prowadzący: Piotr Jóźwik

Zajęcia z wychowawcą 5
Marek Wilk

Zajęcia z wychowawcą 5

Prowadzący: Marek Wilk

Biologia 6
Barbara Zygmunt

Biologia 6

Prowadząca: Barbara Zygmunt

Historia 6
Anna Wilk

Historia 6

Prowadząca: Anna Wilk

Informatyka 6
Tomasz Trojnacki

Informatyka 6

Prowadzący: Tomasz Trojnacki

Język angielski 6
Agnieszka Maciąg

Język angielski 6

Prowadzący: Agnieszka Maciąg

Język angielski 6
Beata Jabłońska

Język angielski 6

Prowadząca: Beata Jabłońska

Język angielski 6
Ryszard Gaweł

Język angielski 6

Prowadzący: Ryszard Gaweł

Język polski 6
Edyta Urban

Język polski 6

Prowadzący: Edyta Urban

Matematyka 6
Maria Bryk

Matematyka 6

Prowadząca: Maria Bryk

Matematyka 6
Alicja Serafin

Matematyka 6

Prowadząca: Alicja Serafin

Plastyka 6
Alina Stec

Plastyka 6

Prowadząca: Alina Stec

Technika 6
Marek Wilk

Technika 6

Prowadzący: Marek Wilk

Wychowanie fizyczne 6
Jacek Tyczka

Wychowanie fizyczne 6

Prowadzący: Jacek Tyczka

Biologia 7
Barbara Zygmunt

Biologia 7

Prowadząca: Barbara Zygmunt

Chemia 7
Maria Margańska

Chemia 7

Prowadząca: Maria Margańska

Fizyka 7
Andrzej Stec

Fizyka 7

Prowadzący: Andrzej Stec

Historia 7
Małgorzata Urbańczyk

Historia 7

Prowadząca: Małgorzata Urbańczyk

Informatyka 7
Barbara Zygmunt

Informatyka 7

Prowadzący: Barbara Zygmunt

Informatyka 7
Elżbieta Łagoda

Informatyka 7

Prowadzący: Elżbieta Łagoda

Informatyka 7
Tomasz Trojnacki

Informatyka 7

Prowadzący: Tomasz Trojnacki

Język angielski 7
Anastazja Gancarz

Język angielski 7

Prowadzący: Anastazja Gancarz

Język niemiecki 7
Małgorzata Urbańczyk

Język niemiecki 7

Prowadząca: Małgorzata Urbańczyk

Język polski 7

Język polski 7

Prowadzący: Halina Guściora

Matematyka 7
Elżbieta Łagoda

Matematyka 7

Prowadząca: Elżbieta Łagoda


Matematyka 7
Maria Bryk

Matematyka 7

Prowadząca: Maria Bryk

Plastyka 7
Alina Stec

Plastyka 7

Prowadząca: Alina Stec

Wychowanie fizyczne 7
Jacek Tyczka

Wychowanie fizyczne 7

Prowadzący: Jacek Tyczka

Biologia 8
Barbara Zygmunt

Biologia 8

Prowadząca: Barbara Zygmunt

Chemia 8
Maria Margańska

Chemia 8

Prowadząca: Maria Margańska

Doradztwo zawodowe 8
Elżbieta Łagoda

Doradztwo zawodowe 8

Prowadzący: Elżbieta Łagoda

Edukacja dla bezpieczeństwa 8
Grzegorz Mokrzycki

Edukacja dla bezpieczeństwa 8

Prowadzący: Grzegorz Mokrzycki

Fizyka 8
Andrzej Stec

Fizyka 8

Prowadzący: Andrzej Stec

Historia 8
Anna Wilk

Historia 8

Prowadząca: Anna Wilk

Informatyka  8
Barbara Zygmunt

Informatyka 8

Prowadzący: Barbara Zygmunt

Informatyka 8
Elżbieta Łagoda

Informatyka 8

Prowadzący: Elżbieta Łagoda

Informatyka 8
Tomasz TrojnackiElżbieta Łagoda

Informatyka 8

Prowadzący: Tomasz Trojnacki

Język angielski 8
Maria BrykBeata Jabłońska

Język angielski 8

Prowadząca: Beata Jabłońska

Język niemiecki 8
Małgorzata Urbańczyk

Język niemiecki 8

Prowadząca: Małgorzata Urbańczyk

Język polski 8
Edyta Urban

Język polski 8

Prowadzący: Edyta Urban

Matematyka 8
Maria Bryk

Matematyka 8

Prowadząca: Maria Bryk

Wychowanie fizyczne 8
Piotr Jóźwik

Wychowanie fizyczne 8

Prowadzący: Piotr Jóźwik


Course categories