Dostępne kursy

Edukacja informatyczna 1

Edukacja informatyczna 1

Prowadząca: Elżbieta Łagoda

Język angielski 1

Język angielski 1

Prowadząca: Anastazja Gancarz

Edukacja informatyczna 2

Edukacja informatyczna 2

Prowadząca: Elżbieta Łagoda

Język angielski 2

Język angielski 2

Prowadząca: Beata Jabłońska

Edukacja informatyczna 3

Edukacja informatyczna 3

Prowadzący: Tomasz Trojnacki

Język angielski 3

Język angielski 3

Prowadząca: Anastazja Gancarz

Historia 4

Historia 4

Prowadząca: Małgorzata Urbańczyk

Informatyka 4

Informatyka 4

Prowadzący: Elżbieta Łagoda



Informatyka 4

Informatyka 4

Prowadzący: Tomasz Trojnacki

Język angielski 4

Język angielski 4

Prowadzący: Ryszard Gaweł


Język angielski 4

Język angielski 4

Prowadzący: Agnieszka Maciąg

Język polski 4

Język polski 4

Prowadząca: Magdalena Czwałga

Język polski 4

Język polski 4

Prowadzący : Halina Guściora

Matematyka 4

Matematyka 4

Prowadzący: Andrzej Stec

Matematyka 4

Matematyka 4

Prowadząca: Alicja Serafin

Plastyka 4

Plastyka 4

Prowadząca: Alina Stec

Przyroda 4

Przyroda 4

Prowadząca: Alina Stec

Technika 4

Technika 4

Prowadzący: Andrzej Stec

Technika 4

Technika 4

Prowadzący: Marek Wilk

Zajęcia z wychowawcą 4

Zajęcia z wychowawcą 4

Prowadząca: Halina Guściora

Biologia 5

Biologia 5

Prowadząca: Barbara Zygmunt

Historia 5

Historia 5

Prowadząca: Małgorzata Urbańczyk

Informatyka 5

Informatyka 5

Prowadzący: Tomasz Trojnacki

Język angielski 5

Język angielski 5

Prowadzący: Ryszard Gaweł

Język angielski 5

Język angielski 5

Prowadzący: Agnieszka Maciąg

Język angielski 5

Język angielski 5

Prowadząca: Beata Jabłońska

Język polski 5

Język polski 5

Prowadząca: Magdalena Czwałga


Matematyka 5

Matematyka 5

Prowadzący: Marek Wilk

Plastyka 5

Plastyka 5

Prowadząca: Alina Stec

Technika 5

Technika 5

Prowadzący: Andrzej Stec

Wychowanie fizyczne 5

Wychowanie fizyczne 5

Prowadzący: Grzegorz Mokrzycki

Wychowanie fizyczne 5

Wychowanie fizyczne 5

Prowadzący: Jacek Tyczka

Wychowanie fizyczne 5

Wychowanie fizyczne 5

Prowadzący: Piotr Jóźwik

Zajęcia z wychowawcą 5

Zajęcia z wychowawcą 5

Prowadzący: Marek Wilk

Biologia 6

Biologia 6

Prowadząca: Barbara Zygmunt

Historia 6

Historia 6

Prowadząca: Anna Wilk

Informatyka 6

Informatyka 6

Prowadzący: Tomasz Trojnacki

Język angielski 6

Język angielski 6

Prowadzący: Agnieszka Maciąg

Język angielski 6

Język angielski 6

Prowadząca: Beata Jabłońska

Język angielski 6

Język angielski 6

Prowadzący: Ryszard Gaweł

Język polski 6

Język polski 6

Prowadzący: Edyta Urban

Matematyka 6

Matematyka 6

Prowadząca: Maria Bryk

Matematyka 6

Matematyka 6

Prowadząca: Alicja Serafin

Plastyka 6

Plastyka 6

Prowadząca: Alina Stec

Technika 6

Technika 6

Prowadzący: Marek Wilk

Wychowanie fizyczne 6

Wychowanie fizyczne 6

Prowadzący: Jacek Tyczka

Biologia 7

Biologia 7

Prowadząca: Barbara Zygmunt

Chemia 7

Chemia 7

Prowadząca: Maria Margańska

Fizyka 7

Fizyka 7

Prowadzący: Andrzej Stec

Historia 7

Historia 7

Prowadząca: Małgorzata Urbańczyk

Informatyka 7

Informatyka 7

Prowadzący: Barbara Zygmunt

Informatyka 7

Informatyka 7

Prowadzący: Elżbieta Łagoda

Informatyka 7

Informatyka 7

Prowadzący: Tomasz Trojnacki

Język angielski 7

Język angielski 7

Prowadzący: Anastazja Gancarz

Język niemiecki 7

Język niemiecki 7

Prowadząca: Małgorzata Urbańczyk

Język polski 7

Język polski 7

Prowadzący: Halina Guściora

Matematyka 7

Matematyka 7

Prowadząca: Elżbieta Łagoda


Matematyka 7

Matematyka 7

Prowadząca: Maria Bryk

Plastyka 7

Plastyka 7

Prowadząca: Alina Stec

Wychowanie fizyczne 7

Wychowanie fizyczne 7

Prowadzący: Jacek Tyczka

Biologia 8

Biologia 8

Prowadząca: Barbara Zygmunt

Chemia 8

Chemia 8

Prowadząca: Maria Margańska

Doradztwo zawodowe 8

Doradztwo zawodowe 8

Prowadzący: Elżbieta Łagoda

Edukacja dla bezpieczeństwa 8
Grzegorz Mokrzycki

Edukacja dla bezpieczeństwa 8

Prowadzący: Grzegorz Mokrzycki

Fizyka 8

Fizyka 8

Prowadzący: Andrzej Stec

Historia 8

Historia 8

Prowadząca: Anna Wilk

Informatyka  8

Informatyka 8

Prowadzący: Barbara Zygmunt

Informatyka 8

Informatyka 8

Prowadzący: Elżbieta Łagoda

Informatyka 8

Informatyka 8

Prowadzący: Tomasz Trojnacki

Język angielski 8

Język angielski 8

Prowadząca: Beata Jabłońska

Język niemiecki 8

Język niemiecki 8

Prowadząca: Małgorzata Urbańczyk

Język polski 8

Język polski 8

Prowadzący: Edyta Urban

Matematyka 8

Matematyka 8

Prowadząca: Maria Bryk

Wychowanie fizyczne 8

Wychowanie fizyczne 8

Prowadzący: Piotr Jóźwik


Kategorie kursów